کفسابی و سنگسابی پیچ رولپلاک و نماشویی

کفسابی و سنگسابی و پیچ رولپلاک و نماشویی ساختمان زیباساب

0912 233 99 75 رحمانی خدمات کفسابی و سنگسابی

نقاشی نمای ساختمان بدون داربست

رنگ آمیزی نمای ساختمان

نقاشی نما بدون داربست با هزینه کم

همه ما می دانیم که رنگ آمیزی نمای ساختمان ها و برج های مسکونی و اداری تاثیر به سزایی در زیباتر شدن ساختمان ها دارد همچنین باعث بالا رفتن روحیه ساکنین ساختمان می شود در نتیجه به هنگام فروش ساختمان اگر ساختمان ظاهر زیبا با رنگ مناسب داشته باشد دلنشین تر می شود و فروش سریع تر اتفاق می افتد.
از آنجایی که کیفیت و زیبایی نمای ساختمان برای هر بیننده ای به خودی خود حائز اهمیت است، استفاده از ابزار مناسب برای رفع این نیاز مهم برای دستیابی به این ویژگی های ظاهری که از اولویت خاصی نیز برخوردار است، به افراد کاربلد و متخصص سپرده شود.

کیفیت رنگ مناسب برای رنگ آمیزی نمای ساختمان

برای افزایش کیفیت و همچنین افزایش ثبات رنگ نمای ساختمان باید از بهترین رنگ های موجود در بازار استفاده کرد تا بتوان از این رنگ ها علاوه بر کسب زیبایی منحصر به فرد از سایر ویژگی های این رنگ ها استفاده کرد به خصوص اگر ساختمان مورد نظر در آب و هوای بارانی باشد که مورد رطوبت زیاد هست یا در آب و هوای گرم و خشک دچار ترک می شود با توجه به این موارد گفته شده باید نوع رنگ را انتخاب کرد.

اجرای صحیح نقاشی نما

برای دوام بیشتر پوشش نما قبل از شروع کار، حتما این مورد رعایت شود تا خروجی کار تمیز و با کیفیت باشد قبل از شروع، سطح رو باید از هر گونه دوده و گرد و غبار تمیز کنیم بدین منظور برای دستیابی به نمای تمیز از دستگاهی به نام واترجت می توان جرم زدایی رو شروعی کنیم بعد اتمام کار جرم زدایی نوبت به مرحله پرایمر زیرکار و بتونه کاری می شود.

تفاوت نقاشی نما با نقاشی داخل ساختمان

نقاشی نما با نقاشی قسمت داخلی ساختمان تفاوت هایی دارید که بهتر است متخصص های این حوزه رنگ آمیزی را انجام دهند چرا که قسمت خارجی ساختمان در معرض نور خورشید، برف و باران قرار می گیرد و در صورت اجرای نادرست ماندگاری آن بسیار کم است و بهتر است زیرسازی های لازم توسط استادکار انجام شود.
به همین منظور زیرسازی برای رنگ آمیزی نما تاثیر به سزایی دارد بخصوص اگر نمای ساختمان قدیمی باشد باید نما ساختمان با دستگاه کارواش صنعتی شستشو شود تا لایه های پوسته زیرین پاکسازی شود و درزها و ترک های موجود در ساختمان های قدیمی با مواد و بتونه مخصوص درزگیری شود، در صورتی که نما ساختمان نو باشد نیازمند زیرسازی و پرایمر است.

بهترین زمان برای نقاشی نما ساختمان

فصل بهار  و تابستان بهترین زمان برای رنگ آمیزی نما ساختمان است، به این دلیل که هوا در این فصول گرم است و رنگ نما به سرعت و آسان به صورت کامل خشک می شود، اگر این نکات اصولی توسط اجرا کننده رعایت شود عمر رنگ نما ساختمان تا 15 سال بدون کوچکترین خرابی میتواند ماندگار باشد.

رنگ های مناسب برای رنگ آمیزی نما ساختمان

بدین ترتیب برای رنگ آمیزی نمای ساختمان بهتر است از ذوق و سلیقه بسیار خود استفاده کنید تا رنگ مناسبی برای سرزندگی و تغییر روحیه خود انتخاب کنید.
بهترین رنگ در نظر کارشناسان تیم ما رنگ های مدرن با طراحی کلاسیک است که به صورت حرفه ای و بدون نقص اجرا شود، این رنگ ها به این دلیل مورد توجه کارشناسان ما است که بعد از مدتی شما از این رنگ و طراحی خسته نمی شود و همچنین از مد نمی افتدو همچنان زیبایی و جذابیت خود را حفظ می کند.

نوع رنگ در ماندگاری رنگ نما تاثیر دارد؟

نوع رنگی که برای نما شرکت یا ساختمان خود انتخاب می کنید در گذر زمان بسیار مهم خواهد بود زیرا اگر رنگ با کیفیتی را انتخاب کنید و در عین حال در برابر عوامل طبیعی مانند باران و برف مقاوم باشد، برای شما بسیار باصرفه است به این دلیل که اگر از رنگ بی کیفیت استفاده کنید بعد از مدت کوتاهی دچار ریزش و پوسته پوسته شدن می شود که هیچ درمان و ترمیمی برای این نوع اتفاق برای نما وجود ندارد.
تنها راه حل رنگ آمیزی مجدد نما است که کارفرما هزینه دوباره متحمل می شود و زمان دوباره برای انجام رنگ آمیزی نما ساختمان خود در برنامه خود باز کند، در نتیجه اگر کارشناس مهارت لازم در انتخاب نوع رنگ را داشته باشد باعث نقاشی مجدد نما ساختمان نمی شود و در زمان و هزینه کارفرما صرفه جویی می شود.

از مهم ترین ویژگی های رنگ نمای ساختمان 

مورد اول: این بحث که رنگ نما ساختمان در معرض نور مستقیم خورشید است و باید مقاومت بالایی در برابر نور و اشعه خورشید داشته باشد بر هیچ کس مستثنی نیست، بنابراین یک رنگ باکیفیت باید در مقابل گرما به هیچ عنوان دچار خرابی نشود.
مورد دوم: رنگ نما ساختمان علاوه بر زیبایی و جلوه منحصربه فردی که به ساختمان می دهد باید در برابر رطوبت و برف و باران به صورت یک عایق عالی عمل کند.
مورد سوم: بیشترین دلیل رنگ آمیزی نما ساختمان بخاطر این است که ظاهر زیبا به قسمت خارجی ساختمان ببخشد، رنگی که برای رنگ آمیزی نما ساختمان استفاده می شود اگر باکیفیت نباشد بعد از مدتی دچار رنگ پریدگی می شود که ظاهر بسیار زشت و قدیمی به ساختمان می دهد.
مورد چهارم: اگر رنگ توسط فرد کاربلد و متخصص انتخاب و اجرا نشود، چسبندگی و دوام مورد نظر برای اجرای رنگ را متوجه نمی شود و بعد از اتمام کار در زمان کم، رنگ چسبندگی خود را نسبت به سطح زیری از دست می دهد در نهایت یک ساختمان با ظاهر شلخته خواهید داشت.
مورد پنجم: رنگ های نما ساختمان باید ویژگی های زیادی داشته باشند از جمله: خاصیت کشسانی یا الاستیک و آنتی استاتیک باشد، کشسانی یا الاستیک موجود در رنگ نما نسبت به ترک های نما ساختمان حالت انعطاف پذیری دارد و تا حد بسیار زیادی از نمایش ترک های سطح زیر رنگ نما پیش گیری می کند حالت آنتی استاتیک موجود در رنگ نما ساختمان باعث بالارفتن مقاومت رنگ نما در برابر گرد و غبار و دودده های موجود در هوا می شود.

برای اطلاعات بیشتر از رنگ آمیزی نما ساختمان می توانید با متخصص های تیم ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان تیم ما بهره مند شوید.

09122339975 تماس بگیرید تماس بگیرید